חלונות בלגיים

להכניס את הנוף הביתה

אם אתם נמצאים לפני שיפוץ ביתכם הקיים או שאתם מתכננים לעבור לבית חדש, ואתם מתלבטים איזה סוג חלונות לבחור, כדאי, כמובן, שתעשו סקר שוק ותבחרו את החלונות שמתאימים להעדפות ולצרכים שלכם. אבל, אם אתם כבר יודעים שאתם מעוניינים בחלונות חזקים ועמידים, שאינם צריכים כמעט תחזוקה ושהם גם מעוצבים ונראים טוב בתוך הבית וגם בנויים כך שהם מאפשרים להרבה אור לחדור דרכם, כדאי שהבחירה שלכם תהיה חלונות בלגיים.

חלונות בלגיים – קצת היסטוריה

הדבר הראשון שאתם בוודאי שואלים את עצמכם כאשר אתם שומעים את המושג "חלונות בלגיים" הוא האם אכן יש קשר בין החלונות הללו לבלגיה. התשובה היא לא. השם ניתן להם רק משום שבעבר האירופאיים נהגו להתקין חלונות מסוג זה בבתים הפרטיים שלהם על מנת לשוות להם מראה חמים וכפרי. מכיוון שבלגיה נמצאת באירופה ומכיוון שבישראל אוהבים מוצרים עם ניחוח של חו"ל בכלל ושל בלגיה בפרט (גם הוופל הבלגי, למשל, זוכה לאהדה גדולה בארץ), החליטו לכנותם בשם "חלונות בלגיים". היום משמש מושג זה ככינוי של כל חלון שהינו בעל פרופיל דק.

מה מאפיין את החלונות הללו?

כפי שצוין מעלה, חלונות בלגיים מאופיינים במראה הכפרי שהם מעניקים לבית. זאת בזכות הפרופילים הדקים והחלוקות השונות לריבועים שניתן ליישם בהם, המתאימים כמעט לכל בית ומשווים לו מראה חמים ונעים.

בין סדרת פרופילי הבלגי  ניתן למצוא מספר סוגי חלונות:

  • חלונות 1300 – חלונות עם תריס כמו של פעם, הנפתחים על ציר כלפי חוץ. הפרופילים מעודנים, בעלי גימורים מדויקים, ודורשים תחזוקה מינימלית בזכות העובדה שהם מוגנים לחלוטין מפני חלודה. מתאימים לכל מי שמעוניין לעצב את ביתו בעיצוב כפרי וחמים, ממש כמו פעם.
  • חלונות 1700 – חלון הזזה בעל עיצוב עדין במיוחד בזכות הפרופילים הדקים שלו. משלב את הסגנון העיצובי של חלונות ברזל עם איכויות העיצוב והאיטום של האלומיניום. יתרון נוסף וחשוב של חלונות 1700 הם המפתח הגדול שלהם, אשר מאפשר כניסה של הרבה אור אל הבית.
  • חלונות 4300 – חלונות בעלי פרופיל עדין במיוחד הנראה ממש כמו חלון ברזל. היתרונות הם, כמובן, כל יתרונות האלומיניום: אטום, לא מחליד ונראה מצוין. בחלונות אלה ניתן לשלב ויטראז'ים, זכוכית חלבית, עץ וחומרים נוספים וכך להפוך אותם למיוחדים במינם.
  • חלונות 7300 – חלונות הזזה המתאימים במיוחד למפתחים גדולים כמו יציאה לגינה או למרפסת. בעלי מסילות מיוחדות כנגד שחיקת צבע, תכונה אשר יחד עם העובדה שהם לא מחלידים הופכת אותם לעמידים במיוחד. במערכת חלונות 7300 ניתן להתקין מנגנון נעילה אחד או מספר מנגנונים – על פי בחירה, והם ללא ספק מרהיבים ביופיים.

בכל אחד מסוגי החלונות ניתן להתקין זכוכית פשוטה,או זכוכית טריפלקס– על פי ההעדפה והצורך.

חלונות בלגיים – להיות כאן, להרגיש שם

אין ספק שחלונות בלגיים משווים כמעט לכל בית תחושה של אירופה. אם גם אתם רוצים ליהנות מבית במראה כפרי שיהיה מואר וחמים כאחד, הרי שחלונות מסוג זה הם הפתרון הטוב ביותר גם עבורכם. אם אכן בחרתם להתקין חלונות אלומיניום בביתכם חשוב שתפנו אל חברה המתמחה בתחום ואשר תספק לכם חלונות בלגיים איכותיים כולל התקנה באחריות מלאה.

תריסי לב השכונה – בגלל האיכות והשירות

תריסי לב השכונה מתמחה בהתקנת חלונות בלגיים איכותיים. לאחר שנסייע לכם להתאים את החלון הבלגי למראה הכללי של ביתכם יגיע אליכם מתקין מטעמנו ויבצע התקנה מקצועית של החלונות – באחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף בנושא חלונות בלגיים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אין אפשרות להגיב