תריסים חשמליים – דיוק, קלות ונוחות

בעבר לא היתה טכנולוגיה שאפשרה פיתוח של מוצרים ומכשירים שהיום נדמה לנו שאי אפשר בלעדיהם. אחת ההמצאות שנכנסו לחיינו אך לפני לא הרבה זמן ונדמה לנו כאילו היא תמיד היתה שם היא תריסים חשמליים. היום כל קבלן שבונה בתים עם יציאה למרפסת או לגינה, מתקין בהם באופן כמעט אוטומטי תריסים חשמליים, שבעבר בכלל לא ידעו על האפשרות לקיומם. מכיוון שבעבר הותקנו רק תריסים רגילים, יש עדיין בתים שבהם מותקנים תריסים ידניים גם במפתחים גדולים, תריסים אשר תפעולם דורש השקעה של לא מעט אנרגיה.

תריסים חשמליים – כל היתרונות

אם יש בביתכם דלת יציאה גדולה אל מרפסת או חצר, ומותקן בה תריס ידני, אתם בוודאי יודעים כמה אנרגיה דרושה לכם כדי להרים ולהוריד את התריס, כמו גם כדי להשאיר אותו בדיוק במקום מסוים כדי שמידת האור שתיכנס אליכם תהיה בדיוק המידה הרצויה לכם. אם תבחרו להתקין במקום התריסים הידניים הללו תריסים חשמליים, תוכלו ליהנות גם מהרמה והורדה של התריס בקלות וגם בשליטה מלאה בכמות האור שתיכנס אליכם הביתה.בנוסף התריס החשמלי משמש כעזר ביטחון כנגד ניסיון כניסה לאותו מפתח.

התקנת תריסים חשמליים – שיא הפשטות

אז אם יש בביתכם מפתחים בהם אתם מעוניינים להתקין תריסים חשמליים, כל מה שעליכם לעשות הוא להרים את שפופרת הטלפון ולחייג אל תריסי לב השכונה. מתקין מוסמך מטעמנו ישמח להגיע אליכם, לקחת מידות ולהתאים לכם תריס חשמלי שיתאים בדיוק למפתח הדלת או החלון שלכם. תריסים חשמליים של תריסי לב השכונה מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום, והינם בעלי מנוע מחברת somfy המבטיח עמידות לשנים רבות. התריסים מגיעים, כמובן, עם אחריות מלאה, ובכל מקרה אם תצטרכו – מחלקת השירות שלנו עומדת לשירותכם.

לקבלת מידע נוסף אודות תריסים חשמליים ולהזמנת שירות – צרו עמנו קשר ונגיע מיד.

עדיין אין תגובות

השאר תגובה