מילון מונחים

+חלונות בלגיים
 אם אתם נמצאים לפני שיפוץ ביתכם הקיים או שאתם מתכננים לעבור לבית חדש, ואתם מתלבטים איזה סוג חלונות לבחור, כדאי, כמובן, שתעשו סקר שוק ותבחרו את החלונות שמתאימים להעדפות ולצרכים שלכם. אבל, אם אתם כבר יודעים שאתם מעוניינים בחלונות חזקים ועמידים, שאינם צריכים כמעט תחזוקה ושהם גם מעוצבים ונראים טוב בתוך הבית וגם בנויים כך שהם מאפשרים להרבה אור לחדור דרכם, כדאי שהבחירה שלכם תהיה חלונות בלגיים. קרא עוד…
+חלונות בלגיים 1300
חלונות עם תריס כמו של פעם, הנפתחים על ציר כלפי חוץ. הפרופילים מעודנים, בעלי גימורים מדויקים, ודורשים תחזוקה מינימלית בזכות העובדה שהם מוגנים לחלוטין מפני חלודה. מתאימים לכל מי שמעוניין לעצב את ביתו בעיצוב כפרי וחמים, ממש כמו פעם.
+חלונות בלגיים 1700
חלון הזזה בעל עיצוב עדין במיוחד בזכות הפרופילים הדקים שלו. משלב את הסגנון העיצובי של חלונות ברזל עם איכויות העיצוב והאיטום של האלומיניום. יתרון נוסף וחשוב של חלונות 1700 הם המפתח הגדול שלהם, אשר מאפשר כניסה של הרבה אור אל הבית. 
+חלונות בלגיים 4300
חלונות בעלי פרופיל עדין במיוחד הנראה ממש כמו חלון ברזל. היתרונות הם, כמובן, כל יתרונות האלומיניום: אטום, לא מחליד ונראה מצוין. בחלונות אלה ניתן לשלב ויטראז'ים, זכוכית חלבית, עץ וחומרים נוספים וכך להפוך אותם למיוחדים במינם.
+חלונות בלגיים 7300
חלונות הזזה המתאימים במיוחד למפתחים גדולים כמו יציאה לגינה או למרפסת. בעלי מסילות מיוחדות כנגד שחיקת צבע, תכונה אשר יחד עם העובדה שהם לא מחלידים הופכת אותם לעמידים במיוחד. במערכת חלונות 7300 ניתן להתקין מנגנון נעילה אחד או מספר מנגנונים – על פי בחירה, והם ללא ספק מרהיבים ביופיים.
+תריסים חשמליים
בעבר לא היתה טכנולוגיה שאפשרה פיתוח של מוצרים ומכשירים שהיום נדמה לנו שאי אפשר בלעדיהם. אחת ההמצאות שנכנסו לחיינו אך לפני לא הרבה זמן ונדמה לנו כאילו היא תמיד היתה שם היא תריסים חשמליים. היום כל קבלן שבונה בתים עם יציאה למרפסת או לגינה, מתקין בהם באופן כמעט אוטומטי תריסים חשמליים, שבעבר בכלל לא ידעו על האפשרות לקיומם. מכיוון שבעבר הותקנו רק תריסים רגילים, יש עדיין בתים שבהם מותקנים תריסים ידניים גם במפתחים גדולים, תריסים אשר תפעולם דורש השקעה של לא מעט אנרגיה. קרא עוד…
+סגירת מרפסות
נתקלתם במצב בו אתם זקוקים לחדר נוסף בבית ואתם כבר חושבים על מעבר דירה? לא צריך למהר. אם יש לכם מרפסת או מרפסת גג פתוחה, חצר או נישה לא מנוצלת, יכול להיות שאתם יכולים לבצע סגירת מרפסות מקצועית וליהנות מחדר נוסף קלות ובמהירות.  קרא עוד… 
+חלונות אלומיניום פרופיל סדרה 7000
חלונות אלומיניום פרופיל 7000 של קליל עומדים בכל הקריטריונים שהוזכרו לעיל. מדובר בחלונות הזזה איכותיים ביותר, בעלי עמידות ויציבות גבוהות במיוחד. התפעול הקל שלהם, הסגירה האטומה והעיצוב הייחודי של פינת הכנף והמשקוף (זווית של 90 מעלות) הופכים אותם לחלונות מבוקשים ביותר. כשאתם בוחרים להתקין חלונות אלומיניום פרופיל 7000 אתם בוחרים באיכות, ונהנים מקבלה מהירה שלהם בזכות קלות הייצור, ומהתקנה מהירה שלכם בזכות קלות העבודה. קרא עוד…

סוגי עבודות

 

חברת תריסי לב השכונה מתמחה בכל סוגי עבודות האלומיניום כגון: קלאסי 7000 ,קלאסי 9000 ,תריסים חשמליים ,חלונות כיס,מקלחונים, רשתות, דלתות כניסה , 4500 וכל סדרת פרופילי הבלגי 1300,1700,4300,7300 .

החברה נותנת שירות לכלל הלקוחות הן פרטיים והן עסקיים העוסקים בשיפוץ ביתם או הבונים את ביתם מהיסוד ופועלת בשיתוף פעולה עם קבלני בניה ושיפוצים, ומגזר האדריכלים ומעצבי הפנים.

כמו כן חברתנו נותנת מענה ושירות בכל נושא התיקונים כגון החלפת זכוכית ,החלפת גלגלים ורשתות.